Kaip pirkti

Prekes pristatysime per kujerį. Siuntimo mokestis skaičiuojamas kiekvienam užsakymui atskirai. Jei pageidaujate, prekes galite atsiimti mūsų salone Vilniuje, Konstitucijos pr. 12A - 101, LT-09308 Vilnius (Vilniaus Planetariumo patalpose).

Prekių paštu nesiunčiame.

Kaip galima užsisakyti?
Parduotuvėje prie prekių, kurios yra sandėlyje, yra atitinkamas užrašas. Šias prekes galite užsisakyti iš karto.

Ką daryti, jei noriu užsisakyti prekę, kurios sandėlyje nėra?
Tokiu atveju galite parašyti mums dėl pageidaujamos prekės arba tiesiog paspausti ant `Pridėti į krepšelį`. Mes gausime pranešimą kad Jus domina tokia prekė ir susisieksime dėl galimų pristatymo terminų arba alternatyvių produktų.

Kiek trunka prekės nesančios sandėlyje pristatymas?
Nuo kelių dienų iki kelių mėnesių. Labai priklauso nuo produkto, kurį užsakinėjate. Kiekvienu atveju siūlome susisiekti su mumis, kad galėtume aptarti optimaliausią tiekimo galimybę arba pasiūlyti alternatyvą.

Gavau sąskaitą ką toliau daryti?
Gautą sąskaitą galite apmokėti pavedimu, įnešti grynus pinigus į mūsų nurodytą banko sąskaitą, arba sumokėti mūsų biure grynais arba banko kortele. Kai tik gausime Jūsų mokėjimą, išsiųsime užsakytą prekę iš karto.

Dėmesio! Užsakyta prekė rezervuojama 2 dienoms, jei per tą laikotarpį negausime Jūsų mokėjimo, rezervacija bus atšaukta. Tai svarbu, jei perkate prekę, kurią turime sandėlyje tik vieną. Jei Jums kas nors neaišku dėl užsakymo ar mokėjimo, susisiekite su mumis - mes tikrai padėsime. Tel. +370 67 47 65 44, el. paštas: info@teleskopai.lt .

Perk kiek laiko gausiu savo prekes po užsakymo?
Jei prekė yra sandėlyje, išsiunčiame kurjeriu tą pačią dieną , jei apmokėjimą gauname iki 12 val. Pristatymo trukmė nuo vienos iki 3 dienų, priklausomai, kiek toli esate nuo didžiausių miestų.

Dėmesio! Siunčiant į Neringą, bus paskaičiuotas papildomas mokestis.

Radau tokį produktą pigiau!
Visada galite su mumis susisiekti, ir mes pabandysime kainą pagerinti. Turėkite omenyje,kad tai ne visada įmanoma. Garantija galios ten, kur produktą pirkote, taigi, gedimo atveju persiuntimo išlaidas teks padengti iš savo kišenės;

Jums reiks susimokėti už produkto atsiuntimą, o jei toks pat produktas yra ne Europos Sąjungoje, tai prie kainos teks pridėti 21% PVM ir 5% muito mokestį;

Pirkdami pas mus, Jūs remiate Lietuvos verslą ir astronominę visuomenę.

Krepšelis

Reklama

Orų prognozė

Saulė ir Mėnulis

Visos teisės saugomos. Skaitliukas veikia nuo 2009 m. kovo 10 d.

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

UAB "IDD". Adresas: Konstitucijos pr. 12A-101 (Planetariumas), Vilnius, Lietuva. Tel. +370 5 233 9896. Susisiekite su mumis (info @ teleskopai.lt)